Ieškote patikimos ir kokybiškos svetainės priežiūros ir optimizavimo paslaugų? Mes esame čia, kad padėtume.

Jei norite, kad Jūsų svetainė būtų sėkminga ir populiari, turite ją nuolat tobulinti bei atnaujinti informaciją, stebėti klientų veiksmus ir savo konkurentų veiklą. Svetainės priežiūra, atnaujinimą ir optimizavimą, galite palikti mūsų rankose.

Paslaugos:

  • Svetainės priežiūra ir administravimas – patyrę specialistai palaiko Jūsų svetainę, kad ji būtų efektyvi, be klaidų ir nesutrikdymų. Mes galime padėti tiek su nedideliu darbeliu, tiek su nuolatiniu priežiūros darbu.
  • SEO optimizavimas – sukursime ir įgyvendinsime efektyvią SEO strategiją, kad Jūsų svetainė būtų lengvai surandama per paieškos sistemas. Mūsų ekspertai yra pasiruošę pagerinti Jūsų svetainės reitingą, padidinti lankytojų srautą ir pagerinti konversijų rodiklius.
  • Informacijos atnaujinimas – mūsų specialistai padės atnaujinti svetainės informaciją, pridėti naujienas, produktų aprašymus, paveikslėlius, video ir kitą turinį. Taip pat galime atlikti techninius darbus ir pagerinti svetainės funkcionalumą.
  • Priežiūra ir techninė pagalba – mūsų specialistai yra pasiruošę padėti su techninėmis problemomis, kurių susiduriate su savo svetaine. Galime padėti su virusų pašalinimu, atsarginių duomenų kopijomis, serverių priežiūra ir kt.
Susisiekti Kontaktai