+370 600 56246 info@ksg.lt

IT paslaugos verslui

Kompiuterių, serverių, techninės IT įrangos priežiūra

Kompiuterių tinklų bei interneto įrangos priežiūra

t

Profesionalus konsultavimas.

Siūlome šias kompiuterinės įrangos priežiūros paslaugas:

  • Jūsų įmonės darbuotojų konsultavimas telefonu ir/arba elektroniniu paštu;
  • Darbo vietų programinės įrangos instaliavimas, atnaujinimas ir problemų šalinimas;
  • Apsauga nuo virusų bei „šnipų“ programų;
  • Kompiuterių, spausdintuvų, skenerių ir kitos kompiuterinės įrangos gedimų aptikimas ir šalinimas;
  • Kompiuterinio tinklo problemų aptikimas ir šalinimas;
  • Serverinės įrangos konfigūravimas ir gedimų šalinimas;
  • Papildomos programinės įrangos serveriams instaliavimas, konfigūravimas;
  • Naujų įrenginių arba naujos programinės įrangos suderinimas su esama sistema.

Kompiuterių techninė priežiūra

Naudodamiesi mūsų paslaugomis Jūs ne tik sutaupysite įmonės lėšas, skiriamas darbuotojo atlyginimui bei mokesčiams (galite sutaupyti iki 85 proc. išlaidų), bet ir sulauksite visapusiškos pagalbos kompiuterių ir tinklo priežiūros klausimais. Atliksime Jūsų įmonės tinklo optimizavimą ir reikiamus darbus, atnaujinsime ir pataisysime kompiuterinę įrangą, atliksime įmonės kompiuterių saugumo auditą, programinės įrangos naudojimo analizę, įdiegsime ir prižiūrėsime rezervinių kopijų ir esminių tinklo resursų monitoringo sistemas. Savo klientams atliekame nuolatinę kompiuterinės įrangos priežiūrą. Todėl Jums nereikės galvoti apie kompiuterių techninę priežiūrą, o jeigu jos iškils, visuomet žinosite kur kreiptis.

Tinklų priežiūra

Tinklų priežiūra, tai paslauga Jums, kuri naudinga tuo jog mes galime užtikrinti sklandų, nepertraukiama darbą Jūsų tinkle. Įvykus techniniems, programinės įrangos gedimams, ar kitiems nesklandumams mes kaip įmanoma greičiau juos pašaliname. Jūs galėsite koncentruotis tik į verlso užduočių sprendima, palikdami visus rūpesčius mums.

Specializuoti sprendimai


BFGuard – Brute Force įsilaužimų apsauga

Naudojantiems viešai prieinamas Windows paslaugas, pavyzdžiui, nuotolinio darbalaukio, Microsoft SQL arba SAMBA jei norite apsaugoti šias paslaugas nuo brute force atakų, ši programa būtent Jums. Programa sudaro minimalią apkrovą sistemai net esant tūkstančiams išpuolių per minutę ar sekundę. Ji veikia kaip Windows dalis, jungianti Windows užkardą, ir įvykių išrašus.

Daugiau..

BlackCloud

Ši programa leidžia stebėti ir kontroliuoti kompiuterius, serverius, darbo vietas  nuotoliniu būdu. Programa suteikia Jums galimybę matyti fizinių kompiuterių parametrus, detalius CPU, RAM, VGA, HDD duomenis. Per betkurią internetinę naršyklę (android, IOS suderinamumas) restartuoti serverį, įjungti/išjungti windows update, restartuoti spool servisus. Patogus ir paprastas valdymas, konkretus duomenų pateikimas leis Jums greitai išanalizuoti ir išspręsti iškilusias problemas.

Daugiau..

Daugiau specializuotų sprendimų

Spauskite čia !