+370 600 56246 info@ksg.lt

Svetainių ir virtualių serverių nuomos paslaugos

Serverio pardavimas

Reikiamų komponentų parinkimas, bei serverio diegimas.

Serverių nuoma

Verslui pritaikytų serverių nuomos paslaugos.

Serverių priežiūra

Serverio saugumo, spartumo bei nepertraukiamo darbo užtikrinimo paslaugos.


Dedikuoti serveriai

Tai atskiras fizinis kompiuteris su visais resursais ( RAM, CPU, HDD ir t.t.) Reikalui esant surenkame  ir paruošiame darbui bet kokios komplektacijos Jūsų poreikius atitinkantį serverį. Dedikuoti serveriai naudingi tuo, kad juos galima komplektuoti pagal vartotojo poreikius. Modeliuojant CPU, RAM, HDD resursus, surasime Jums optimaliausią variantą, su kuriuo taip pat galėsite prijungti specifinius prietaisus GPU, RAID kontrolerius, modemus.


Virtualūs serveriai

Siūlome virtualių serverių nuomą. Sukuriame privačius serverius, turinčius atskirą realų išorinį IP adresą, programinę įrangą ir beveik visas dedikuoto serverio savybes. Konsultuojame dėl serverio resursų panaudojimo ir padedame išsirinkti optimaliausią variantą. Ši paslauga teikiama naudojant VmWare , Microsoft Hyper V virtualizacijos sistemas. Taip pat darome atsargines virtualių serverių kopijas, kad bet kurio gedimo atveju, neprarastumėte savo duomenų ir juos būtų galimą atstatyti.


SaaS paslauga

SaaS modelio debesų paslaugų tiekėjai įdiegia ir valdo programinę įrangą debesyje, o debesų vartotojai pasiekia programą per debesų klientą (programą). Debesų vartotojai negali valdyti debesų infrastruktūros ir platformos, kurioje programos veikia. Tai debesų vartotojams pašalina diegimo ir vykdymo poreikį pačių vartotojų kompiuteriuose, kas supaprastina priežiūrą ir palaikymą. Debesų programos skiriasi nuo kitų programų savo Išplečiamumu – tai galima pasiekti klonuojant užduotis į kelias skirtingas virtualias mašinas vykdymo metu, kad atitiktų skaičiavimo poreikius. Apkrovos balansuotojai paskirsto darbą per kelias skirtingas virtualias mašinas. Debesų vartotojui toks procesas atrodo skaidrus, t. y. jis mato tik vieną prieigos tašką prie programos. Tai daroma norint programas pritaikyti dideliam debesų vartotojų kiekiui, kai viena mašina aptarnauja daugiau nei vieną debesų vartotoją organizacijoje.  Yra įprasta kreiptis į tam tikro tipo debesų pagrindo programinę įrangą, kuriai suteiktas panašus pavadinimas: darbalaukis kaip paslauga, verslo procesas kaip paslauga, testavimo aplinka kaip paslauga, komunikacija kaip paslauga.

SaaS programų kainų modelis paprastai yra mėnesinis arba metinis abonentinis mokestis kiekvienam vartotojui atskirai. Tai leidžia reguliuoti vartotojų išlaidas ir didinti ar mažinti vartotojų kiekį bet kuriuo metu.

Turite klausimų?

Jei norite įsigyti, išsinuomoti serverį ar tiesiog reikia jį prižiūrėti, mes galime Jums suteikti profesionalias paslaugas pagal Jūsų keliamus reikalavimus bei poreikius. Pradėjome teikti interneto svetainių ir virtualių serverių nuomos paslaugas. Jas galite užsisakyti online ir jos bus aktyvuotos iškarto  gavus apmokėjimą. Rinkitės iš daugelio pasiūlymų jau paruoštų Jums, nesvarbu ar Jūs tik pradedantis ar jau patyręs programuotojas, ar tai bus didelis projektas ar mažas, kainos geriausios Lietuvoje.

 

Kontaktai